50% atlaide vilciena biļetēm Ghetto Games dalībniekiem

02.07.2024

Laikā līdz 31. augustam dažādās Latvijas pilsētās norisinās Latvijas lielākās ielu un sporta kustības Ghetto Games organizēti pasākumi.

Lai sacensību dalībniekiem būtu daudzveidīgāka nokļūšana festivāla norises vietās un atpakaļ mājās, sezonas laikā sportisti, uzrādot Ghetto Games licenci, saņem 50% atlaidi pilnas cenas viena brauciena vilciena biļetēm visos reisos šādos datumos un biļetē norādītu šādu pieturu:

  • 2. jūnijs – Ogre
  • 6. – 7. jūlijs – Krustpils
  • 27. – 28. jūlijs – Valmiera
  • Sloka (datums tiks precizēts)

Biļetes ar atlaidi šajos datumos varēs iegādāties www.vivi.lv tīmekļvietnē vai mobilajā lietotnē “Vivi Latvija”, kā biļešu veidu izvēloties “Ghetto Games dalībnieks”, dzelzceļa kasēs, tāpat vilcienā pie konduktora kontroliera gadījumos, kad kase ir slēgta. Ja kopā ar elektroniski iegādātu biļeti ar atlaidi konduktoram kontrolierim nevarēsi uzrādīt Ghetto Games personalizētu licenci, tad vilcienā būs jāveic samaksa 50% apmērā no pilnas cenas biļetes.

Atlaide tiek piemērota visam maršrutam neatkarīgi, no kuras Latvijas vietas un ar kādu pārsēšanos dodas sportists. Atlaide neattiecas uz vienoto biļeti pārvadājumos ar autobusu – piemēram, no Aizkraukles stacijas uz Aizkraukles autoostu.

Vairāk informācijas par Ghetto Games uzzini šeit.